Prāta spēļu turnīrs ģimenēm: GALVAS KOPĀ

No 24. jūlija katru svētdienu plkst. 19.00 ikviena Latvijas ģimene var piedalīties jautrā, izzinošā “Prāta spēļu turnīrā ģimenēm: GALVAS KOPĀ!”. Vēlēšanās aktīvi un interesanti pavadīt kopīgo laiku ar ģimeni ir galvenie priekšnoteikumi, lai piedalītos šajā erudīcijas spēlē. Dalībnieku vecums nav ierobežots! Dalība turnīrā ir bez maksas.

Katram ģimenē ir savi hobiji un talanti un šīs spēlēs laikā visi tiek aicināti likt GALVAS KOPĀ, piedalīties spēlē, lai lieliski pavadītu laiku kopā. Mazais trīsgadnieks var bū t komandas talismans, māsa varbūt ir modes lietpratēja, mamma ciparu pavēlniece, tētis labākais kulinārs, omīte vēstures zinātāja vai opītis liels ceļotājs. Spēles deviņi turnīri noritēs tiešsaistē, finālā veiksmīgākās ģimenes tiks aicinātas uz noslēdzošo spēli Rīgā klātienē Apollo Kino Akropole.

Turnīra norises laiks 24.07 - 24.09.2022.

Lai piedalītos spēlē, Tev būs nepieciešams:

Dators, kurā skatīties tiešraidi

Dators, kurā skatīties tiešraidi

Viedtālrunis atbilžu iesniegšanai

Viedtālrunis atbilžu iesniegšanai

Spēles dienā atver šo Facebook pasākumu, vēlams vismaz 5 minūtes pirms pasākuma un seko līdzi ekrānā redzamajām norādēm, par visu pārējo izstāstīs spēles vadītājs.

Projektu organizē: Biedrība “Kultūras Perons” un biedrība "Prāta spēles"

“Prāta spēļu turnīru ģimenēm: GALVAS KOPĀ” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “Kultūras perons”.