Jaunumi

Erudīcijas spēle – saturīga iespēja pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem

Jelgavas atlases kārtā, kas norisinājās Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, piedalījās 21 komanda. Trīs labākās ieguva tiesības piedalīties turnīra pusfinālā, kas notiks rudenī. Jelgavā ar 340 punktiem uzvarēja komanda «Stende 2», otrie ar 270 punktiem bija komanda «DeJaVu», bet trešie ar 260 punktiem – komanda «Sviestmaizes un paralēlie visumi».

«Erudīcijas spēlē piedalāmies otro reizi, un mums ļoti patika, kā šeit viss bija iekārtots – ļoti ērti darboties komandā, pluss arī tas, ka zālē bija divi ekrāni, lai visi var redzēt jautājumus. Patīkama atmosfēra,» tā par Jelgavas posmu saka 3. vietas ieguvēju pārstāve Anna Rozenvalde no Rīgas.

Tika izspēlētas ļoti dažādas tēmas, starp tām – «Kokteiļi», «Planētu parāde», «Mūzika no multfilmām», «Zaļais kontinents» un «Jelgava».

«Erudīcijas spēlēs piedalāmies regulāri, jo tā ir laba iespēja pavadīt jautri laiku draugu lokā. Komandu veidojam tā, lai katram dalībniekam būtu savas stiprās puses. Mūsu spēcīgākās puses ir sports, māksla, mežs, bet pēdējā laikā izkristalizējies, ka vājā vieta ir multfilmas un ar bērniem saistītas tēmas,» stāsta komandas «Esiet sveicināti!» dalībnieks Jānis Bērziņš.
Vairāk lasiet Jelgavas vēstnesis