Balvas

PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS 2020


GALVENĀ TURNĪRA BALVA
Idejas autors ir Jānis Začs, kokgriezumu meistars ir Gints Rudzītis. Kauss ir darināts no diviem materiāliem: ozola un stikla. Kausa trofeja attēlo komandas gara spēku, kas paceļ galvenās vērtības – prāta gaismu un zināšanas. Spēles laikā galvenais panākumu avots ir tieši ir komandas spēks.
Finālā noskaidrojot Latvijas erudītākās komandas, kauss tiks pasniegts 1. vietas ieguvējiem, kas kausu paturēs pie sevis mēnesi, lai pēc tam tas tiktu izstādīts goda vietā attiecīgās pilsētas pašvaldībā, no kuras spēles nāk uzvarētājkomanda.

prata speles

Katrā spēlē

Katrā spēlē rezultatīvākās komandas saņems lielās tumšās PERGALE šokolādes, dzirkstošo dzērienu no Henkell Baltic un veicināšanas balvas no BOSCH Latvija.

Pusfināla balvas

Rezultatīvākās komandas iegūs TALLINK ceļojumu kartes B kajītē.
Jūras ceļojums maršruts Rīga-Stokholma-Rīga!

Rezultatīvākās komandas dalībnieki katrs iegūs BOSCH Gluey karstlīmes zīmuli mājamatniecībai.

Fināla balvas

Uzvarētāju komandas dalībnieki katrs saņems: 1.vieta – BOSCH PSR 1800 LI-2- WORKBOX instumentu komplektu, 2.vieta – BOSCH EasyDrill 1200 (1×1,5Ah) akumulatora skrūvgriezi, 3.vieta – BOSCH IXO VI akumulatora skrūvgriezi.

Pirmās vietas ieguvēju komanda saņems ceļojumu karti A kajītē, 2. un 3. vietas ieguvēji iegūs ceļojumu karti B kajītē. Jūras maršruts Rīga – Stokholma – Rīga.

Pirmās, otrās un trešās vietas komandas iegūs dāvanu kartes no DELFI – vadošā ziņu portāla Latvijā!

Uzvarētāji iegūs žurnāla IR abonementus.

Žurnāls IR