Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Krustojums

Krustojums ir vieta, kur satiekas ceļi, braucēji un gājēji. Tā ir pasaule, kurā valda svarīgi noteikumi, kas izdomāti, lai pasargātu visus, kas krustojumā atrodas. Arī tos, kas mums ir visdārgākie — bērnus.

Šajā pavasarī mums bija unikāla iespēja dot savu artavu mūsu bērnu drošībā uz ceļiem. Pēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pasūtījuma mēs esam izdevuši spēli „Krustojums”, kuras mērķis ir iepazīstināt pirmsskolas vecuma bērnus ar satiksmes drošības pamatiem. Šajā spēlē audzinātāju uzraudzībā caur jautrām un izglītojošām rotaļām bērni iemācīsies drošas satiksmes likumus, lai neapmulstu un pieņemtu pareizo lēmumu dažādās situācijās uz ceļa.

Vēlamies īpaši pateikties PII „Madariņa” vadītājai, skolotājai un bērniem par atsaucību spēles testēšanā un uzlabošanā.

CSDD spēli "Krustojums" dāvinās katrai Latvijas izglītības iestādei, kura īsteno piecu līdz sešu gadu veco bērnu izglītības programmas.

Papildus mācību spēlei izveidota arī mājas lapa krustojums.csdd.lv, kurā būs pieejama informācija par šo spēli un izdrukājami papildu materiāli nodarbībām. Tajā ir arī iespēja pedagogiem diskusiju forumā apmainīties domām un idejām par bērnu drošību ceļu satiksmē un spēles „Krustojums” izmantošanu bērnudārzā.

Mēs no sirds ceram, ka mums kopīgiem spēkiem izdosies pasargāt savus mazos no negadījumiem uz ceļa gan ejot, gan braucot. Ja tādējādi būsim novērsuši kaut vienu nelaimi, šī spēle būs pārpārēm piepildījusi savu misiju.