Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2014. gada čempionāti

Šogad 10. Katanas ieceļotāju čempionāts, 8. Carcassonne čempionāts, kā arī 1. Om Nom Nom čempionāts notiks 13. un 14. septembrī modes un izklaides centrā Rīga Plaza.

Sadalījums pusfināla galdiem

1. galds: Arnis Buka, Evita Kļaviņa, Ainārs Bukšs, Sandis Priedītis
2. galds: Kristofers, Krišjānis Nesenbergs (krisa), Amatieris, Cipars
3. galds: Armands Lagons, Kyrre, arondo, Eva Gūtmane
4. galds: Jānis Dubinskis, Renārs Freidensons, cietais, Krišjānis Zviedrāns

Kad?

Katanas ieceļotāju čempionāts:  2014. gada 13.—14. septembrī
Carcassonne čempionāts: 2014. gada 14. septembrī
Om Nom Nom čempionāts: 2014. gada 14. septembrī

Kur?

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza, Mūkusalas 71, 1. stāva vestibils pie info centra

Pieteikšanās

Pieteikties var līdz 12. septembra plkst. 15:00, aizpildot raksta apakšā redzamo pieteikuma formu.

Neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo tas mums noteikti palīdzēs kvalitatīvāk sagatavoties!

Dalības maksa

Dalības maksa vienai personai ir šāda:

  • Vienam no čempionātiem: 7 EUR
  • Diviem čempionātiem: 12 EUR
Lai atbalstītu ģimeņu dalību pasākumā, spēkā ir šāds nosacījums — ja dalībnieku vidū ir vairāki vienas ģimenes locekļi, tad katrs nākamais ģimenes loceklis (sākot ar 2.) saņem pieejamāku dalības maksu:
  • Vienam no čempionātiem: 5 EUR
  • Diviem čempionātiem: 10 EUR
  • Om Nom Nom čempionāts tiem, kas piedalās Katanā vai Carcassonne, būs bez maksas!
  • Visiem pārējiem Om Nom Nom čempionāts maksās 2 EUR.
Svarīgi:
  • Dalības maksa ir samaksājama skaidrā naudā, ierodoties uz reģistrāciju. Taču, ja vēlies maksāt ar bankas pārskaitījumu, pēc individuāla lūguma varam sagatavot rēķinu un to nosūtīt.
  • Tā kā visi čempionāti notiek daļēji vienlaicīgi, tiem, kas samaksājuši dalības naudu vairāk kā vienam čempionātam, un ir tikuši Katanas ieceļotāju vai Carcassonne pusfinālā otrajā dienā, būs jāizlemj, kurā no čempionātiem piedalīties.

Pasākuma norise

Sestdiena, 13. septembris:
Laikā no 10:00 līdz 19:00 — 10. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāta pirmā diena.

Svētdiena, 14. septembris:
Laikā no 11:00 līdz 16:00 — 10. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāta otrā diena.
Laikā no 10:00 līdz 18:00 — 8. Carcassonne Latvijas čempionāts.
Laikā no 16:00 līdz 18:00 — 1. Om Nom Nom Latvijas čempionāts.

Zemāk minētās saites satur detalizētu informāciju par katru no čempionātiem:
10. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi
8. Carcassonne Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi
1. Om Nom Nom Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi

UZMANĪBU!

Pasākuma dienās reģistrēšanās laiks ir no 10:00 līdz 10:45. Tas ir ļoti stingrs - ierodoties pēc 10:45 dalība vairs nebūs iespējama. Lūdzu nekavējiet!
Reģistrēšanās Om Nom Nom turnīram būs no 15:00 līdz 16:00 - tiem, kas ierodas tikai uz to, nav jānāk svētdien no rīta!


Papildus jautājumu noskaidrošanai, nekavējieties uzdot tos mūsu diskusiju forumā!

Pieteikuma forma

Pieteikšanās internetā ir noslēgusies. Ja tomēr rīt vai parīt izdomā piedalīties kādā no turnīriem, ierodies Rīga Plaza vismaz pusstundu pirma tā sākuma un piesakies! Tiesa, nevaram garantēt, ka visiem vietu pietiks, jo komplektu un galdu skaits būs limitēts, tomēr gribas ticēt, ka pietiks.

Šobrīd pieteikušies dalībnieki (atjaunots 11.09.)

Katanas ieceļotāji

1. Romans Dermans (Romas)
2. Kristofers
3. Madara Pastare
4. Ainārs Bukšs
5. Egita Pandare (AppleGreen)
6. Vijolīte
7. Barduchi
8. Kabe
9. Deadmoroz
10. Strimals
11. Anna Paturska
12. Ģirts Linkums (zivs)
13. Edgars Sosnars (edriks)
14. Daila Kliedere (čabulīte)
15. Maruta Sosnare (marutinsh)
16. Artūrs Selga (Selga)
17. Ivars Rūja
18. Arnis Buka
19. Krišjānis Zviedrāns
20. Krišjānis Nesenbergs (krisa)
21. Aleks
22. Amatieris
23. Juris Strautkalns
24. Igors Bondars (Skane)
25. Kristaps Auzāns
26. Ķurbīte
27. Atis Žilvinskis (Menca)
28. Gints Rasa
29. Janis Bergs
30. Zanda Sermule
31. Elīna
32. Zone2
33. Rūsiņš
34. Kaspars Mallons
35. carbonāte
36. stillvaters
37. Valters
38. Aigars Grēniņš
39. Oskars Grēniņš
40. Jānis Dubinskis
41. Anda Ķikute
42. Māris Antošuks
43. cietais
44. Mārtiņš Līsmanis
45. Valdis Gūtmanis
46. Eva Gūtmane
47. kājupirkstuasteroīds
48. Armīns Skudra
49. Edgars Bērziņš (beerzinjsh)
50. Viesturs Kokarevičs
51. Mārtiņš Puķītis
52. Artūrs Krišņovs
53. Jurijs Dušackis
54. Sashux
55. Klinta Lau
56. Inita Kabanova
57. Reinis Pāvils (X-RAY)
58. Brigita
59. Māra Priedīte
60. Sandis Priedītis
61. Krišjānis Kucins
62. Seksīgais
63. Evita Kļaviņa
64. Uldis Žimants
65. Jolanta Laizāne
66. Kristīne Linde
67. Raitis Linde
68. Mārcis Kroja (Pūcītis)
69. salviz
70. Armands Lipsts
71. Inese Mūrniece
72. Ernests Zvirgzdiņš (Zedy)
73. Marin4iks
74. Kima Šulce (Cālītis)
75. Aigars Raumanis
76. Arturs Ģēģeris
77. Lolita Bērziņa
78. Patriks Putniņš
79. Ilze Bērziņa
80. Kyrre
81. Kaspars Lēģeris
82. arondo
83. Renārs Freidensons
84. Mārtiņš Bērziņš
85. Serafims Shabashovs (CГШ)

Carcassonne

1. Agnis Škuškovniks (~ Biku-Beku ~)
2. Kristofers
3. Egita Pandare (AppleGreen)
4. Barduchi
5. Anna Paturska
6. Carcassonne.lv
7. Edžus
8. Krišs Kauķis (Burvis)
9. Juris Strautkalns
10. Igors Bondars (Skane)
11. Kristaps Auzāns
12. Gints Rasa
13. Mārtiņš Liepkalns
14. Zone2
15. Rūsiņš
16. Valdis Gūtmanis
17. Eva Gūtmane
18. Edgars Bērziņš (beerzinjsh)
19. Tu jau nezini!
20. Mārtiņš Puķītis
21. Elvijs
22. Leo Vegners
23. Pauls Kauķis
24. BugijS
25. Krišjānis Kucins
26. Guna Brence
27. Evita Kļaviņa
28. Jānis Ancens (napalmEye)
29. Daiga Tijāre
30. Beāte Dumpe
31. Andrejs Sibircevs (Shogun)
32. Druvis Slišāns
33. Tarass Vercešuks (mogwai)
34. Aleksejs Peguševs
35. Kima Šulce (Cālītis)
36. Patriks Putniņš
37. Ilze Bērziņa
38. Mārcis Nukševičs
39. Kyrre
40. Diāna Kampara
41. Kristaps Seiga
42. Mārtiņš Bērziņš
43. Serafims Shabashovs (CГШ)

Om Nom Nom

1. Agnis Škuškovniks (~ Biku-Beku ~)
2. Barduchi
3. Juris Strautkalns
4. Kristaps Auzāns
5. Ģirts Linkums (zivs)
6. Santa Andersone
7. Laura Prikule
8. Aigars Grēniņš
9. Oskars Grēniņš
10. Armīns Skudra
11. Edgars Bērziņš (beerzinjsh)
12. Kristaps Timpars
13. Vita
14. Emīls Līcītis
15. Uldis Žimants
16. Jolanta Laizāne
17. Marta Anna Liepiņa
18. Igors Bondars (Skane)
19. Egita Pandare (AppleGreen)
20. Guna Brence
21. Mārtiņš Liepkalns
22. Jānis Ancens (napalmEye)
23. Daiga Tijāre
24. Druvis Slišāns
25. Mārtiņš Puķītis
26. Tarass Vercešuks (mogwai)
27. Krišjānis Kucins
28. Arturs Ģēģeris
29. Beāte Dumpe
30. Ilze Bērziņa
31. Mārcis Nukševičs
32. Zone2
33. Rūsiņš
34. Kyrre
35. Kristaps Seiga
36. Mārtiņš Bērziņš
37. cukurs