Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2014. gada čempionātu rezultāti

Ir noslēgušies 2014. čempionāti spēlēs Katanas ieceļotāji, Carcassonne un Om Nom Nom. Rezultātus un mazu aprakstu varat apskatīt šajā rakstā.

Atskats

Pagājušajā nedēļas nogalē, 13. un 14. septembrī, SIA Brain Games sadarbībā ar modes un izklaides centru Rīga Plaza rīkoja Latvijas čempionātus vairākās galda spēlēs – 10. Katanas Ieceļotāju čempionātu, 8. Carcassonne čempionātu un 1. Om Nom Nom čempionātu.
Visi trīs čempionāti kopā pulcēja vairāk nekā 100 dalībnieku, kas savā starpā sadalīja gan galvenos titulus, gan dažādas veicināšanas balvas no Brain Game, Rīga Plaza un arī viesiem no Vācijas „Carcassonne on Tour”, kuri bija atveduši dažādus suvenīrus ar paša Carcassonne autora parakstu.
Pirmajā dienā norisinājās Katanas Ieceļotāju pamatkārta, kas kopā pulcēja 86 dalībniekus, kas aizraujošās cīņās noteica 16 labākos, kuri čempionātu turpinās. Savukārt otrajā dienā norisinājās Katanas izšķirošie mači, kā arī Carcassonne un Om Nom Nom čempionāti. Katanas ieceļotājos pirmo reizi par čempionu kļuva Renārs Freidensons, kuram sīvā cīņā izdevās aiz sevis atstāt arondo, Amatieri un Sandi Priedīti. Renāram būs iespēja pārstāvēt Latviju 2016. gada Katanas Ieceļotāju pasaules čempionātā.
Carcassonne šogad pulcēja 40 dalībniekus, no kuriem spēcīgākais izrādījās Aleksejs Peguševs, finālā pārspējot Krišu Kauķi. Viņš šo titulu izcīnīja otro gadu pēc kārtas, turklāt abus gadus ar izcilu bilanci – 8 uzvaras 8 spēlēs. Aleksejs plāno šogad doties pārstāvēt Latviju Carcassonne pasaules čempionātā Vācijā, kur pagājušogad viņš izcīnīja ļoti augstu panākumu – trešo vietu.
Om Nom Nom čempionāts norisinājās pirmo reizi un jau debijas gadā pulcēja 48 spēlēt gribētājus. Emocijām un pavērsieniem bagātā čempionātā par uzvarētāju kļuva 10 gadus jaunā Beāte Dumpe, finālā par mata tiesu pārspējot Jāni Ancenu un Kristapu Auzānu, kā arī Armīnu Skudru, Oskaru Grēniņu un Mārtiņu Puķīti.
Paldies visiem par dalību un tiekamies nākamgad!

Rezultāti

Katana

Vieta - Vārds - Uzvaras - Uzvaras Punkti (UP) - %UP
1 Renārs Freidensons - 4 - 57 - 189,61%
2 arondo - 3 - 54 - 175,01%
3 Amatieris - 3 - 51 - 166,24%
4 Sandis Priedītis - 3 - 49 - 167,88%
5 Armands Lagons - 3 - 45 - 147,81%
6 Kristofers - 3 - 44 - 148,76%
7 Arnis Buka - 3 - 44 - 142,24%
8 Jānis Dubinskis - 3 - 40 - 138,50%
9 Kyrre - 2 - 46 - 143,33%
10 Krišjānis Nesenbergs (krisa) - 2 - 44 - 133,54%
11 Cipars - 2 - 43 - 141,85%
12 cietais - 2 - 42 - 136,78%
13 Krišjānis Zviedrāns - 2 - 42 - 133,76%
14 Ainārs Bukšs - 2 - 41 - 143,36%
15 Evita Kļaviņa - 2 - 41 - 131,72%
16 Eva Gūtmane - 2 - 40 - 133,30%
17 Egita Pandare (AppleGreen) - 2 - 33 - 105,43%
18 Deadmoroz - 2 - 33 - 103,57%
19 Seksīgais - 2 - 32 - 113,37%
20 Brigita - 2 - 31 - 115,09%
21 Lolita Bērziņa - 2 - 31 - 108,10%
22 Mārtiņš Līsmanis - 2 - 30 - 105,51%
23 Edgars Liepiņš - 2 - 30 - 103,82%
24 Reinis Pāvils (X-RAY) - 2 - 28 - 123,91%
25 Krišjānis Kucins - 1 - 35 - 123,14%
26 Gints Rasa - 1 - 35 - 114,86%
27 Zanda Sermule - 1 - 35 - 102,83%
28 Roberts Zemnieks (zme) - 1 - 34 - 114,32%
29 Anna Paturska - 1 - 34 - 113,04%
30 Kaspars Mallons - 1 - 34 - 105,99%
31 Kabe - 1 - 34 - 101,26%
32 Inita Kabanova - 1 - 32 - 120,28%
33 Romans Dermans (Romas) - 1 - 32 - 114,40%
34 Diāna Nemme - Dubinska (Diāna) - 1 - 32 - 103,18%
35 Ivars Rūja - 1 - 32 - 102,69%
36 salviz - 1 - 31 - 106,83%
37 Ilze Bērziņa - 1 - 31 - 103,78%
38 Barduchi - 1 - 31 - 99,35%
39 Uldis Žimants - 1 - 30 - 109,90%
40 Elīna - 1 - 30 - 104,47%
41 Kristaps Auzāns - 1 - 30 - 103,53%
42 Oskars Grēniņš - 1 - 30 - 100,73%
43 Jurijs Dušackis - 1 - 30 - 97,01%
44 Māra Priedīte - 1 - 29 - 115,62%
45 Valdis Gūtmanis - 1 - 29 - 103,71%
46 Aleks - 1 - 29 - 97,47%
47 Mārtiņš Puķītis - 1 - 29 - 93,19%
48 Mārtiņš Bērziņš - 1 - 28 - 99,14%
49 Ģirts Linkums (zivs) - 1 - 28 - 95,70%
50 Aigars Raumanis - 1 - 28 - 92,95%
51 Armīns Skudra - 1 - 28 - 91,87%
52 Strimals - 1 - 28 - 90,52%
53 Anda Ķikute - 1 - 27 - 98,82%
54 Armands Lipsts - 1 - 27 - 96,44%
55 Jolanta Laizāne - 1 - 26 - 98,77%
56 Maruta Sosnare (marutinsh) - 1 - 26 - 90,94%
57 Aigars Grēniņš - 1 - 25 - 98,34%
58 Patriks Putniņš - 1 - 25 - 87,24%
59 Serafims Shabashovs (CГШ) - 1 - 23 - 82,21%
60 Arturs Ģēģeris - 1 - 23 - 79,50%
61 Vijolīte - 0 - 33 - 109,03%
62 Ernests Zvirgzdiņš (Zedy) - 0 - 30 - 101,88%
63 Jānis Bergs - 0 - 30 - 96,16%
64 Artūrs Krišņovs - 0 - 28 - 97,89%
65 Kaspars Lēģeris - 0 - 28 - 93,97%
66 Sashux - 0 - 28 - 91,82%
67 Igors Bondars (Skane) - 0 - 28 - 90,04%
68 Zone2 - 0 - 28 - 89,44%
69 stillvaters - 0 - 27 - 92,37%
70 Valters - 0 - 27 - 88,03%
71 carbonāte - 0 - 26 - 99,89%
72 Edgars Bērziņš (beerzinjsh) - 0 - 26 - 90,64%
73 Viesturs Kokarevičs - 0 - 25 - 89,07%
74 Madara Pastare - 0 - 24 - 84,22%
75 Māris Antošuks - 0 - 24 - 81,85%
76 Klinta Lau - 0 - 24 - 80,93%
77 Ķurbīte - 0 - 23 - 80,92%
78 Rūsiņš - 0 - 22 - 87,91%
79 Katanietis - 0 - 22 - 80,85%
80 Inese Mūrniece - 0 - 22 - 78,74%
81 kājupirkstuasteroīds - 0 - 21 - 84,99%
82 Kima Šulce (Cālītis) - 0 - 21 - 80,74%
83 Artūrs Selga (Selga) - 0 - 21 - 76,46%
84 Marin4iks - 0 - 20 - 71,13%
85 Edgars Sosnars (edriks) - 0 - 19 - 72,25%
86 Osis - 0 - 14 - 52,26%

Carcassonne

TOP 8
Vieta - Vārds - Uzvaras
1 - Aleksejs Peguševs - 8
2 - Krišs Kauķis (Burvis) - 6
3 - Carcassonne.lv - 6
4 - Guna Brence - 5
5 - Edgars Bērziņš (beerzinjsh) - 5
6 - Edžus - 4
7 - Māra Priedīte - 4
8 - Mārtiņš Liepkalns - 3,5
A grupa 5.-20. vieta
Vieta - Vārds - Uzvaras - Buholcs - Uzvaras punktu starpība
5 - Jānis Ancens (napalmEye) - 3 - 18 - 75
6 - Igors Bondars (Skane) - 3 - 14 - -36
7 - Arturs Ģēģeris - 3 - 13 - 47
8 - Valdis Gūtmanis - 3 - 13 - 26
9 - Leo Vegners - 3 - 12 - 23
10 - Daiga Tijāre - 3 - 8 - 93
11 - BugijS - 2 - 16 - 14
12 - Kristaps Auzāns - 2 - 13 - -48
13 - Kristaps Seiga - 2 - 13 - -77
14 - Tu jau nezini! - 2 - 11 - 34
15 - Kima Šulce (Cālītis) - 2 - 10 - -72
16 - Ilze Bērziņa - 2 - 8 - 6
17 - Barduchi - 1 - 13 - -60
18 - Egils Grasmanis - 1 - 11 - -68
19 - Serafims Shabashovs (CГШ) - 1 - 10 - -104
20 - Beāte Dumpe - 0 - 12 - -161
B grupa 5.-20. vieta
Vieta - Vārds - Uzvaras - Buholcs - Uzvaras punktu starpība
5 - Egita Pandare (AppleGreen) - 3 - 17 - 32
6 - Druvis Slišāns - 3 - 16 - -6
7 - Mārtiņš Bērziņš - 3 - 11,5 - -55
8 - Mārtiņš Puķītis - 3 - 10,5 - 57
9 - Pauls Kauķis - 3 - 10 - 20
10 - Tarass Vercešuks (mogwai) - 2,5 - 14,5 - 16
11 - Andrejs Sibircevs (Shogun) - 2 - 15,5 - 84
12 - Rūsiņš - 2 - 14 - -13
13 - Agnis Škuškovniks (Biku-Beku) - 2 - 12 - -31
14 - Jānis Bergs - 2 - 11,5 - -18
15 - Zone2 - 2 - 11 - -8
16 - Krišjānis Kucins - 2 - 7 - -41
17 - Osis - 2 - 7 - -116
18 - Toms Grasmanis - 1 - 14 - -79
19 - Patriks Putniņš - 1 - 12 - -55
20 - Mārcis Nukševičs (Mārcis) - 0 - 11 - -99

Om Nom Nom

Vieta - Vārds - Uzvaras - Punkti par iegūtajām vietām - Uzvaras punktu attiecība
1 - Beāte Dumpe - 2 - 22 - 77,28%
2 - Jānis Ancens (napalmEye) - 1 - 19 - 80,22%
3 - Kristaps Auzāns - 2 - 18 - 80,45%
4 - Armīns Skudra - 3 - 21 - 83,73%
5 - Oskars Grēniņš - 1 - 17 - 72,03%
6 - Mārtiņš Puķītis - 2 - 15 - 69,68%
7 - Tarass Vercešuks (mogwai) - 1 - 14 - 58,50%
8 - Egils Grasmanis - 1 - 14 - 58,27%
9 - Aigars Grēniņš - 1 - 13 - 56,66%
10 - Zone2 - 1 - 13 - 55,51%
11 - Evita Kļaviņa - 1 - 12 - 53,68%
12 - Jolanta Laizāne - 1 - 12 - 51,50%
13 - Barduchi - 1 - 11 - 53,61%
14 - Druvis Slišāns - 1 - 11 - 50,33%
15 - cukurs - 1 - 11 - 48,79%
16 - Ilze Bērziņa - 1 - 11 - 47,54%
17 - Egita Pandare (AppleGreen) - 1 - 10 - 47,95%
18 - Arturs Ģēģeris - 1 - 9 - 47,95%
19 - Kristaps Timpars - 1 - 9 - 47,67%
20 - Toms Grasmanis - 1 - 8 - 45,76%
21 - Leo Vegners - 0 - 14 - 55,65%
22 - Igors Bondars (Skane) - 0 - 13 - 54,41%
23 - Mārcis Nukševičs (Mārcis) - 0 - 13 - 54,38%
24 - Daiga Tijāre - 0 - 13 - 53,59%
25 - Kyrre - 0 - 13 - 53,10%
26 - Ģirts Linkums (zivs) - 0 - 11 - 54,48%
27 - Liene Kāposta - 0 - 11 - 49,82%
28 - Valdis Gūtmanis (Gailis) - 0 - 11 - 49,60%
29 - Marta Anna Liepiņa - 0 - 10 - 50,74%
30 - Vijolīte - 0 - 10 - 50,00%
31 - Katanietis - 0 - 10 - 45,92%
32 - Eva Gūtmane (Vista) - 0 - 10 - 43,98%
33 - Agnis Škuškovniks (Biku-Beku) - 0 - 9 - 48,94%
34 - Matvejs - 0 - 9 - 45,24%
35 - Madara Pastare - 0 - 9 - 45,12%
36 - Vita - 0 - 9 - 44,27%
37 - Kima Šulce (Cālītis) - 0 - 9 - 43,30%
38 - Pauls Kauķis - 0 - 8 - 48,21%
39 - Laura Prikule - 0 - 8 - 43,05%
40 - Andis Skudra - 0 - 7 - 47,03%
41 - Santa Andersone - 0 - 7 - 45,48%
42 - Mārtiņš Bērziņš - 0 - 7 - 45,30%
43 - Krišjānis Kucins - 0 - 7 - 40,38%
44 - Osis - 0 - 6 - 43,74%
45 - Rūsiņš - 0 - 6 - 40,74%
46 - Sintija Lāce - 0 - 6 - 40,37%
47 - Tu jau Nezini! - 0 - 5 - 36,80%
48 - Patriks Putniņš - 0 - 4 - 39,24%