Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Prāta Spēles maina nosaukumu

Pēc teju piecu gadu darbošanās galda spēļu izdošanā un tirdzniecībā, SIA Prāta Spēles pārtop par SIA Brain Games. Čaklāk pievēršoties darbībām ārvalstīs, esam nonākuši līdz līmenim, kad Latvijas uzņēmuma nosaukumam vēlams būt ar nozīmi arī partneriem mūsu eksporta tirgos.

08.07.2009

Uzņēmums ir pārreģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā ar jauno nosaukumu 2009. gada 16. jūnijā. Visi citi rekvizīti ir palikuši nemainīti. Uzņēmuma rekvizītus var uzzināt šeit.

Mēs, Brain Games kolektīvs, skatāmies uz nosaukuma maiņu ar divējādām jūtām. No vienas puses, protams, ir spēcīga nostaļģiskā nots. Nosaukums "Prāta Spēles" daudziem no mums ir dziļi iesēdies sirdī, un ar to saistās daudz atmiņu, arī mūsu pircēji visā Latvijā ir iemīļojuši mūsu spēles un saista tās ar "Prāta Spēlēm". Esam arī mazliet nobažījušies, ka nosaukuma maiņa uz nelatviskiem vārdiem zināmā mērā var padarīt uzņēmumu svešāku Latvijas pircēju prātos. No otras puses, mūs iedvesmo plāni, kādus mēs kaldinam nākotnei, kur Brain Games aktīvāk darbojas jaunu spēļu izdošanā un savu spēļu licenzēšanā ārzemju izdevējiem, kā arī aktīvāk uzņem apgriezienus galda spēļu un saistītu produktu eksportēšanā uz kaimiņvalstīm.

Paldies par to, ka esat bijuši ar mums kopā kopš Prāta Spēļu dzimšanas un atbalstījuši, iegādājoties, spēlējot un slavējot mūsu piedāvātās spēles! Mēs esam pārliecināti, ka īstenojot jaunos stratēģiskos plānus, varēsim drošāk nostiprināties šajos vētrainajos laikos, un turpināt piedāvāt pasaules aizraujošākās spēles arī turpmāk.