Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2015. gada Latvijas čempionāti

Šogad 11. Katanas ieceļotāju čempionāts un 9. Carcassonne čempionāts notiks 25. un 26. aprīlī modes un izklaides centrā Rīga Plaza.

Rezultāti pēc fināliem

Pusfināli Katanā

1. arondo 9, Valters S. 10, Juta Pavītola 4, Kyrre 6
2. Ainārs Bukšs 10, Lolita Bērziņa 8, Sandis Priedītis 7, Aigars Grēniņš 7
3. Jānis Bergs 6, Armīns Skudra (2e) 7, Arnis Buka 10, Kaspars Bulindžs 6
4. Anda Ķikute 6, Kaspars Mallons (meLOne) 5, Diāna Nemme-Dubinska (Diāna) 10, Santa Trimalniece 7

Fināls Katanā

Ainārs Bukšs - 7, Valters S. - 8, Diāna Nemme-Dubinska (Diāna) - 9, Arnis Buka - 10.

TOP 16 Katanā

1. Arnis Buka
2. Diāna Nemme-Dubinska (Diāna)
3. Valters S.
4. Ainārs Bukšs
5. arondo
6. Jānis Bergs
7. Anda Ķikute
8. Kaspars Mallons (meLOne)
9. Lolita Bērziņa
10. Armīns Skudra (2e)
11. Sandis Priedītis
12. Santa Trimalniece
13. Aigars Grēniņš
14. Kaspars Bulindžs
15. Kyrre
16. Juta Pavītola

Ceturtdaļfināli Carcassonne

1. Aleksejs Peguševs 89 - Kristaps Seiga 78
2. ME _ IS _ WIN 96 - Egita Pandare (AppleGreen) 98
3. Edžuso 103 - Kristofers 74
4. Pauls Kauķis 77 - Carcassonne.lv 105

Pusfināli un mazie pusfināli Carcassonne

1. Aleksejs Peguševs 72 - Egita Pandare (AppleGreen) 69
2. Edžuso 108 - Carcassonne.lv 121
3. Kristaps Seiga42 - ME _ IS _ WIN 52
4. Kristofers 90 - Pauls Kauķis 83

Vietu sadalījums Carcassonne

Fināls: Aleksejs Peguševs 91 - Carcassonne.lv 77
Par 3.vietu: Edžuso 89 - Egita Pandare (AppleGreen) 68
Par 5.vietu: ME _ IS _ WIN 72 - Kristofers 84
Par 7.vietu: Pauls Kauķis 62 - Kristaps Seiga 86

TOP 8 Carcassonne

1.Aleksejs Peguševs
2.Carcassonne.lv
3.Edžuso
4.Egita Pandare (AppleGreen)
5.Kristofers
6.ME _ IS _ WIN
7.Kristaps Seiga
8.Pauls Kauķis

Rezultāti pēc atlases kārtas

Katana

Vieta - Vārds - Uzvaras - UP - %UP
1 - arondo - 3 - 39 - 128,76%
2 - Ainārs Bukšs - 3 - 38 - 124,74%
3 - Jānis Bergs - 3 - 37 - 113,10%
4 - Anda Ķikute - 3 - 36 - 109,79%
5 - Kaspars Mallons (meLOne) - 3 - 35 - 112,68%
6 - Armīns Skudra (2e) - 2 - 37 - 126,54%
7 - Lolita Bērziņa - 2 - 37 - 118,66%
8 - Valters S. - 2 - 37 - 117,49%
9 - Juta Pavītola - 2 - 37 - 116,59%
10 - Sandis Priedītis - 2 - 36 - 129,55%
11 - Arnis Buka - 2 - 36 - 121,21%
12 - Diāna Nemme-Dubinska (Diāna) - 2 - 36 - 111,09%
13 - Santa Trimalniece - 2 - 36 - 109,47%
14 - Kaspars Bulindžs - 2 - 35 - 125,32%
15 - Aigars Grēniņš - 2 - 35 - 124,20%
16 - Kyrre - 2 - 35 - 117,04%
17 - Kristofers - 2 - 35 - 115,73%
18 - Ripa - 2 - 35 - 111,52%
19 - Aleksejs Peguševs - 2 - 34 - 116,65%
20 - Edgars Sosnars (edriks) - 2 - 34 - 114,36%
21 - Elvijs Untāls - 2 - 34 - 106,04%
22 - Amatieris - 2 - 34 - 105,22%
23 - Reilijs Skudra - 2 - 34 - 101,44%
24 - Filips Derums - 2 - 33 - 104,94%
25 - Linda Dagile - 2 - 32 - 96,68%
26 - Barduchi - 2 - 31 - 104,60%
27 - Jānis Dubinskis - 2 - 31 - 103,90%
28 - Anita Bula - 2 - 31 - 95,18%
29 - Madara Pastare - 2 - 29 - 105,61%
30 - Edgars Kļaviņš - 1 - 36 - 114,98%
31 - Renārs Rūja - 1 - 35 - 106,38%
32 - Santa Vaišļa - 1 - 34 - 109,42%
33 - Aleks - 1 - 34 - 103,40%
34 - Martins007 - 1 - 33 - 114,55%
35 - Daniels Vīksna - 1 - 33 - 111,88%
36 - Māra Priedīte - 1 - 33 - 107,52%
37 - Kristīne Aļhimoviča - 1 - 33 - 105,84%
38 - Jānis Losāns - 1 - 33 - 105,33%
39 - Egita Pandare (AppleGreen) - 1 - 33 - 104,77%
40 - Artūrs Selga - 1 - 33 - 101,41%
41 - Inga Pavītola - 1 - 33 - 100,85%
42 - Edgars Bērziņš (beerzinjsh) - 1 - 33 - 100,13%
43 - Māris Zviedris - 1 - 32 - 110,13%
44 - Pičuks - 1 - 32 - 109,01%
45 - Zone 2 - 1 - 32 - 107,75%
46 - Laila Meinarda - 1 - 32 - 107,61%
47 - Rūdolfs Rutkovskis - 1 - 31 - 107,25%
48 - Markuss Emīls Baumanis (kājupirkstuasteroīds) - 1 - 31 - 107,02%
49 - Renāte Lācīte - 1 - 31 - 103,55%
50 - Shan - 1 - 31 - 101,48%
51 - Anna Paturska - 1 - 31 - 100,24%
52 - Pēters Riekstiņš - 1 - 31 - 95,65%
53 - Sashux - 1 - 30 - 106,04%
54 - Alina Postnova - 1 - 30 - 102,94%
55 - Mārtiņš Bērziņš - 1 - 30 - 101,32%
56 - Chehov - 1 - 30 - 99,54%
57 - Mirnaja - 1 - 30 - 96,37%
58 - Renārs - 1 - 29 - 103,88%
59 - Gints Rasa - 1 - 29 - 101,34%
60 - Igors Bondars (Skane) - 1 - 29 - 100,69%
61 - Arturs Niedols - 1 - 29 - 96,31%
62 - Kristīne Linde - 1 - 29 - 90,74%
63 - Ivans Koļesņikovs - 1 - 29 - 89,30%
64 - Artūrs Peredistijs - 1 - 28 - 98,27%
65 - Vairis S - 1 - 28 - 97,34%
66 - Evita Duļbinska - 1 - 28 - 92,58%
67 - Ieva Priedīte - 1 - 27 - 97,06%
68 - Emīls Kalnciems - 1 - 27 - 96,22%
69 - Guntars Pavārs - 1 - 27 - 94,91%
70 - Raivis Meilands (Buberts) - 1 - 27 - 80,10%
71 - Serafims Sabasovs - 1 - 26 - 97,44%
72 - Zanda Sermule - 1 - 26 - 96,03%
73 - viivinja - 1 - 26 - 85,94%
74 - Ieva Portnaja (Ieva) - 1 - 25 - 84,24%
75 - Pauls Ģēģers - 1 - 24 - 84,57%
76 - Enija Duļbinska - 1 - 24 - 82,70%
77 - Artūrs Bondars - 0 - 36 - 109,99%
78 - Edgars Duļbinskis - 0 - 31 - 103,12%
79 - Mundis L - 0 - 30 - 94,11%
80 - Oskars Grēniņš - 0 - 30 - 93,43%
81 - Ivars Andrups - 0 - 29 - 98,15%
82 - Sergejs Orlovs - 0 - 29 - 91,07%
83 - Kristaps Timpars (Kristaps) - 0 - 29 - 90,40%
84 - Rinalds Rūja - 0 - 28 - 97,32%
85 - Dzintars Graudiņš - 0 - 28 - 95,84%
86 - Jolanta Laizāne - 0 - 28 - 95,10%
87 - Reinis Pāvils (X-Ray) - 0 - 28 - 93,79%
88 - Daila Kliedere (chabulite) - 0 - 28 - 91,22%
89 - Olga Burceva - 0 - 28 - 85,76%
90 - Madara Gūtmane (Mozarta) - 0 - 27 - 89,75%
91 - Mārtiņš Ķīvits - 0 - 27 - 86,38%
92 - Kārlis Liepiņš - 0 - 26 - 94,36%
93 - Valters B. - 0 - 26 - 91,21%
94 - Vijolīte - 0 - 26 - 89,20%
95 - Liene Kāposta - 0 - 26 - 88,59%
96 - Raitis Linde - 0 - 26 - 86,82%
97 - Rūdolfs Lagzda - 0 - 26 - 86,23%
98 - Dāvis Ķergalvis - 0 - 26 - 84,28%
99 - Rihards - 0 - 25 - 88,54%
100 - Māris Antošuks - 0 - 25 - 87,14%
101 - Klinta Lau - 0 - 25 - 83,47%
102 - Santa Smirnova - 0 - 25 - 83,33%
103 - Filtrs - 0 - 24 - 83,73%
104 - Maruta Sosnare (marutish) - 0 - 24 - 81,85%
105 - Diāna Bahvalova - 0 - 23 - 78,75%
106 - Olga Agapova - 0 - 23 - 71,49%
107 - ME _ IS _ WIN - 0 - 22 - 75,31%
108 - Emīlija Pavlovska - 0 - 21 - 71,06%
109 - Kaspars Lēģeris - DNF
110 - Anete Dzērve - DNF

Carcassonne

A grupa
Vieta - Vārds/ iesauka - Uzvaras - Buholcs - UP starpība
1 - Aleksejs Peguševs - 6 - 18 - 92
2 - Edžuso - 5 - 16 - 79
3 - Egita Pandare (AppleGreen) - 4 - 25 - 89
4 - Carcassonne.lv - 4 - 20 - 42
5 - Igors Bondars (Skane) - 4 - 18 - 58
6 - Zone2 - 3 - 24 - -25
7 - Linda Ārende - 3 - 20 - -24
8 - Edgars Arseņjevs - 3 - 18 - -1
9 - Sniedze Kalniņa - 3 - 16 - 44
10 - Elvijs Untāls - 3 - 16 - 8
11 - Vīva Ieviņa - 3 - 16 - -38
12 - Artūrs Bondars - 3 - 10 - 60
13 - Rūsiņš - 2 - 26 - 19
14 - Līva Zaļaiskalna - 2 - 21 - -24
15 - Olga Agapova - 2 - 15 - -33
16 - Daiga Tijāre - 2 - 15 - -34
17 - Sintija Lāce - 2 - 15 - -130
18 - Toms Grasmanis - 0 - 15 - -182
B grupa
Vieta - Vārds/ iesauka - Uzvaras - Buholcs - UP starpība
1 - Pauls Kauķis - 5 - 23 - 16
2 - ME_IS_WIN - 5 - 22 - 93
3 - Kristofers - 4 - 23 - 7
4 - Kristaps Seiga - 4 - 19,5 - 30
5 - Agnis Škuškovniks (Biku-Beku) - 4 - 18 - 44
6 - Artūrs Peredistijs - 4 - 18 - 39
7 - Rihards Miķelsons (Ricardo de Nite) - 3,5 - 16,5 - 19
8 - Jānis Ancens - 3,5 - 14,5 - 51
9 - Krišs Kauķis - 3 - 23 - 31
10 - Liepkalns - 3 - 21 - 74
11 - Guna Brence - 3 - 20 - 26
12 - Elīna Valdmane - 3 - 19 - 11
13 - Ivars Andrups - 3 - 14,5 - -19
14 - Egils Grasmanis - 2 - 20,5 - 13
15 - Druvis Slišāns - 2 - 18 - -59
16 - mogwai - 2 - 15,5 - -91
17 - Santa Vaišļa - 2 - 15 - -18
18 - Aleksandrs - 2 - 13 - -57
19 - Serafims Sabasovs - 1 - 13,5 - -101
20 - Alina Postnova - 1 - 12 - -109

Kad?

Katanas ieceļotāju čempionāts: 2015. gada 25.aprīlī
Carcassonne čempionāts: 2015. gada 26.aprīlī

Kur?

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza, Mūkusalas 71, 1. stāva vestibils pie info centra

Pieteikšanās

Pieteikties var līdz 24.aprīļa plkst. 14:00, aizpildot raksta apakšā redzamo pieteikuma formu.

Neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo tas mums noteikti palīdzēs kvalitatīvāk sagatavoties!

Dalības maksa

Dalības maksa vienai personai ir šāda:

  • Vienam no čempionātiem: 7 EUR
  • Diviem čempionātiem: 12 EUR
Lai atbalstītu ģimeņu dalību pasākumā, spēkā ir šāds nosacījums — ja dalībnieku vidū ir vairāki vienas ģimenes locekļi, tad katrs nākamais ģimenes loceklis (sākot ar 2.) saņem pieejamāku dalības maksu:
  • Vienam no čempionātiem: 5 EUR
  • Diviem čempionātiem: 10 EUR
Svarīgi:
  • Dalības maksa ir samaksājama skaidrā naudā, ierodoties uz reģistrāciju. Taču, ja vēlies maksāt ar bankas pārskaitījumu, pēc individuāla lūguma varam sagatavot rēķinu un to nosūtīt.

Pasākuma norise

Sestdiena, 25.aprīlis:
Laikā no 10:00 līdz 19:00 — 11. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāta pirmā diena (atlases turnīrs pusfinālam).

Svētdiena, 26.aprīlis:
Laikā no 10:00 līdz 17:00 — 9. Carcassonne Latvijas čempionāta pirmā diena (atlases turnīrs ceturtdaļfināliem).

Katanas ieceļotāju turnīra 16 labākie spēlētāji, kā arī Carcassonne turnīra 8 labākie spēlētāji kvalificējas izslēgšanas spēlēm, kas notiks 10.maijā.

Zemāk minētās saites satur detalizētu informāciju par katru no čempionātiem:
11. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi
9. Carcassonne Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi

UZMANĪBU!

Pasākuma dienās reģistrēšanās laiks ir no 10:00 līdz 10:45. Tas ir ļoti stingrs - ierodoties pēc 10:45 dalība vairs nebūs iespējama. Lūdzu nekavējiet! Papildus jautājumu noskaidrošanai, nekavējieties uzdot tos mūsu diskusiju forumā!

Pieteikuma forma

Pieteikšanās ir noslēgusies! Ja tomēr vēlies rīt vai parīt piedalīties turnīros, vari ierasties un piereģistrēties uz vietas, ar nosacījumu, ja ir vēl pieejamas brīvas vietas (jo komplektu skaits turnīram ir limitēts!).

Šobrīd pieteikušies dalībnieki

(atjaunots 24.04. 14:00)

Katanas ieceļotāji

1.Kristofers
2.Egita Pandare (AppleGreen)
3.Barduchi
4.Chehov
5.Aleksejs Peguševs
6.Elvijs Untāls
7.Anna Paturska
8.Gints Rasa
9.Liene Kāposta
10.Armīns Skudra (2e)
11.Krišjānis Zviedrāns
12.Sashux
13.Laila Meinarda
14.Jurijs Dušackis
15.Artūrs Krišņovs
16.Liene Mingailīte
17.Aleks
18.Igors Bondars (Skane)
19.Arnis Buka
20.Amatieris
21.Diāna Nemme-Dubinska (Diāna)
22.Kārlis Liepiņš
23.Maruta Sosnare (marutinsh)
24.Ainārs Bukšs
25.Arturs Niedols
26.Jānis Dubinskis
27.Olga Burceva
28.ME _ IS _ WIN
29.Jānis Bergs
30.Māra Priedīte
31.Sandis Priedītis
32.Anete Dzērve
33.Anita Bula
34.Anda Ķikute
35.Māris Antošuks
36.Filips Derums
37.Aigars Grēniņš
38.Klinta Lau
39.Ivans Koļesņikovs
40.Martins007
41.Elizabete Sināte (striipainaa)
42.Kristīne Linde
43.Raitis Linde
44.Raivis Meilands (Buberts)
45.Artūrs Bondars
46.Valters B.
47.Renārs
48.Edgars Kļaviņš
49.Renārs Rūja
50.Enija Duļbinska
51.Evita Duļbinska
52.Edgars Duļbinskis
53.Reilijs Skudra
54.Oskars Grēniņš
55.Guntars Pavārs
56.Emīls Kalnciems
57.Seksīgais
58.Daila Kliedere (chabulite)
59.Ralfs Vaļenieks (Ralfons)
60.Santa Trimalniece
61.Rinalds Rūja
62.arondo
63.Vairis S
64.Zone2
65.Ilmārs Čukurs
66. simis
67.Gints Riders
68.Kaspars Bulindžs
69.Inga Pavītola
70.Juta Pavītola
71.Māris Zviedris
72.Mundis L
73.Kristīne Aļhimoviča
74.Dzintars Graudiņš
75.Santa Smirnova
76.Kaspars Mallons (meLOne)
77.Madara Pastare
78.Kaspars Lēģeris
79.Jānis Losāns
80.Reinis Pāvils X-Ray
81.Vijolīte
82.Edgars Sosnars (edriks)
83.Madara Gūtmane (Mozarta)
84.Ieva Priedīte
85.Daniels Vīksna
86.Kyrre
87.Daniils Šipiļins
88.Santa Vaišļa
89.Linda Dagile
90.Ieva Portnaja (Ieva)
91.Marija Afončenkova
92.fellart
93.Valters S.
94.Jolanta Laizāne
95.viivinja
96.Zanda Sermule
97.Ivars Andrups
98.Olga Agapova
99.Alina Postnova
100.Markuss Emīls Baumanis (kājupirkstuasteroīds)
101.Emīlija Pavlovska
102.Ripa
103.Pičuks
104.Mirnaja
105.Kristaps Timpars (Kristaps)
106.Lolita Bērziņa
107.Mārtiņš Bērziņš
108.Pēters Riekstiņš
109.Artūrs Selga
110.Shan
111.Dāvis Ķergalvis
112.Rūdolfs Lagzda
113.Mārtiņš Ķīvits
114.Pauls Ģēģers
115.Serafims Sabasovs
116. Rihards
117.Rūdolfs Rutkovskis
118.Diāna Bahvalova
119.Renāte Lācīte
120.Edgars Bērziņš (beerzinjsh)

Carcassonne

1.Kristofers
2.Egita Pandare (AppleGreen)
3.Barduchi
4.Elīna Valdmane
5.Aleksejs Peguševs
6.Elvijs Untāls
7.Agnis Škuškovniks (~Biku-Beku~)
8.Igors Bondars (Skane)
9.Carcassonne.lv
10.Kristaps Seiga
11.ME _ IS _ WIN
12.Jānis Bergs
13.Māra Priedīte
14.Sandis Priedītis
15.Anete Dzērve
16.mogwai
17.Pauls Kauķis
18.Artūrs Bondars
19.Krišs Kauķis
20.Edžuso
21.Sniedze Kalniņa
22.Vairis S
23.Zone2
24.Liepkalns
25.Guna Brence
26.Rūsiņš
27.Ivars Andrups
28.Olga Agapova
29.Alina Postnova
30.Shan
31.Druvis Slišāns
32.Sintija Lāce
33.Serafims Sabasovs
34.Vīva Ieviņa
35.Rihards Miķelsons (Ricardo de Nite)
36.Edgars Arseņjevs
37.Sol
38.Madara Gūtmane (Mozarta)