Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

II "Katanas ieceļotāju" čempionāts noslēdzies!

Augusta pēdējā nedēļas nogale tika pavadīta, gods godam, ļoti enerģiskā gaisotnē. Domājams, līdz šim neviena vieta Latvijā nevarēja lepoties ar tik intensīvu Ieceļotāju spēles koncentrāciju - piedalījās 97 dalībnieki, kopā abās dienās tika izspēlētas 105 spēles, un sakrāti precīzi 3000 uzvaras punktu!

Rāmavas muižas (jeb Katanas universitātes ;) atmosfēra bija ļoti iedvesmojoša, vai ne? Un tagad mēs ar prieku varam pasludināt jauno čempionu un vicečempionu!

Čempiona laurus plūca Krišjānis Nesenbergs (Krisa). Ar strauju izrāvienu, un pilnu roku izejmateriālu un attīstības kāršu, viņš spēli noslēdza ar graujošiem 12 uzvaras punktiem! Vicečempiona godā tika pirmās dienas līderis Imants Krastiņš (Kyrre), kura īpašais talants, kā runā citi dalībnieki, ir viņa tirgoties prasme un veiklā mēle.

Iepazīstieties arī ar pārējo čempiona dalībnieku rezultātiem! Tur variet aplūkot arī spēļu gala situāciju fotouzņēmumus. Padalieties ar savu stāstu forumā, ja jums gadījās kāda interesanta spēle! Neaizmirstiet apskatīt arī pasākuma fotogaleriju.

Īpašs prieks mums bija par čempionāta jaunāko dalībnieci Santu Gailīti (10 gadi), par kuru varētu teikt "mazs cinītis gāž lielu vezumu" - viņa bija sīvs konkurents līdz pat vicečempiona izcīņai!

Mūsuprāt, jaunais vērtēšanas un spēļu sastāvu noteikšanas princips ir lieliski attaisnojies - abu dienu laikā bija vērojama ļoti interesanta dinamika.

Mēs gaidām jūsu komentārus! Īpaši priecāsimies par izvērstāku "skatu no iekšpuses" - iespaidus, triumfus. Ja ir kādi ierosinājumi, vai kritika, lūdzu padalieties ar to! Mums ir ārkārtīgi svarīgi zināt jūsu viedokli, lai varētu pilnveidot un bagātināt šo pasākumu katru gadu.

Paldies visiem, kas piedalījās, un uz tikšanos nākamgad!

Saites: