Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Tuvojas II "Katanas ieceļotāju" čempionāts!

Līdz čempionātam palicis nu jau mazāk par mēnesi, un pieteikšanās rit pilnā sparā. Šobrīd jau varam paziņot par šī gada čempionāta norises vietu – tā ir Rāmavas muiža, kas atrodas gleznainā vietā Rīgas rajonā, vietā, kur ilgus gadus līdz pat sava mūža galam dzīvojis un strādājis Garlībs Merķelis.

Informācija šajā rakstā ir tikai daļēji aktuāla, jo čempionāts ir noslēdzies. Lai iepazītos ar čempionāta rezultātiem, lasiet šeit.

Pasākuma laiks un vieta

Pasākums notiks šīs vasaras pēdējā nedēļas nogalē - 26. un 27. augustā Rāmavas muižā (Rāmavas 9, Rīgas raj., Ķekavas pagasts, iespējams nokļūt arī ar Rīgas sabiedrisko transportu). Visi dalībnieki saņems karti, kur būs norādīts, kā nokļūt līdz muižai. 26. augustā reģistrācija sāksies 10:00 un turpināsies līdz 10:30. Uzreiz pēc tam sāksies dalībnieku sastāva noteikšana pirmā raunda spēlēm, tāpēc, ja ierodaties ar nokavēšanos, piedalīšanās čempionātā būs liegta. Pirmās dienas aktivitātes beigsies ap 21:00. Arī otrās dienas programma sāksies 10:00, savukārt rezultātu paziņošana un noslēgums paredzēts plkst. 15:00.

Dalības nosacījumi

Piedalīties ir aicināti visi pastāvīgie Latvijas iedzīvotāji, kas sasnieguši vismaz 10 gadu vecumu. Dalībnieka vecums, nosakot dalībnieku sastāvu pirmā raunda spēlēm, netiks ņemts vērā, taču jāievēro, ka uzvaras gadījumā uz pasaules čempionātu personas līdz 18 gadiem var doties tikai likumīga aizbildņa pavadībā.

Dalības maksa

Dalības maksa ir 7 Ls par personu un ir iemaksājama, reģistrējoties pirmajā dienā. Lai ģimeņu dalība pasākumā nebūtu smaga finansiāla nasta, spēkā ir sekojošs nosacījums - ja dalībnieku vidū ir vismaz viens no vecākiem ar vienu vai vairākiem bērniem jaunākiem par 18 gadiem, tad dalības maksa par katru no šiem bērniem ir 5Ls. Dalības maksa ir samaksājama skaidrā naudā, ierodoties uz pasākumu. Taču, ja ir vēlme samaksāt to ar bankas pārskaitījumu, pēc individuāla lūguma varam sagatavot rēķinu un to nosūtīt.

Tiem dalībniekiem, kas būs čempionātā parādījuši labu sniegumu, daļa dalības naudas tiks atgriezta - augstākajām vietām pienāksies līdz pat 5Ls! Šī balva gan netiks izmaksāta naudā, bet būs pieejama kā atlaide pirkumiem mūsu interneta veikalā.

Galvenā balva

Tāpat kā pagājušo gadu, arī šī gada čempionam un vicečempionam tiks nodrošināta iespēja piedalīties kārtējā pasaules “Katanas ieceļotāju” čempionātā Esenē 21. un 22. oktobrī un pie reizes izbaudīt vienreizējo gaisotni ikgadējā Esenes galda spēļu megaizstādē! Prāta Spēles pilnībā segs izstādes, ceļa un naktsmītnes izdevumus.

Čempionāta norise

Šajā saitē atradīsiet 2. Latvijas čempionāta noteikumus. Lai gan tāpat kā pagājušogad, pasākumam tiks veltītas divas dienas, spēļu dalībnieku sastāva noteikšanas princips, kā arī uzvarētāju noteikšanas princips ir nedaudz izmainīts. Ja 1. čempionātā sekojām punkts punktā pasaules čempionāta praksei, šogad esam nolēmuši ieviest korekcijas, kas, mūsuprāt, ļaus padarīt sacensības vēl azartiskākas un dramatiskākas. Liksim čempionātam pasvīst! Vai jaunais princips ir labāks – to pavisam droši zināsim tikai pēc pasākuma. Bet jums ir iespēja komentēt šī gada noteikumus diskusiju forumā.

Pieteikšanās

Lūdzu sūtiet dalības pieteikumus uz adresi info@prataspeles.lv. Pieteikumā lūdzu miniet sekojošu informāciju:

 • Vārdu, uzvārdu.
 • Kontakttālruni.
 • Vecumu.
 • Iesauku.
 • Atzīmējiet, ja vēlaties, lai rezultātu tabulās un uz dalības kartēm uzrāda tikai iesauku.
 • Figūru krāsu – pirmo un otro izvēli. Ja, sastādot nejaušās komandas, neradīsies konflikti par krāsu izvēli, būs iespējams spēlēt ar iemīļoto krāsu.

Atcerieties, pieteikties čempionātam var līdz 21. augusta plkst. 24:00!

Uz šo brīdi čempionātam pieteikušies 112 dalībnieki, no tiem 76 puiši un 36 meitenes. Vidējais vecums - 23.08 gadi.

Diemžēl čempionāta norises vietā iespējams uzņemt ne vairāk par 120 dalībniekiem, tāpēc, ja plāno piedalīties, neatliec pieteikšanos! Lai arī kā mēs gribētu, bet mēs vienkārši nevarēsim pieņemt vairāk spēlētgribētāju, nekā muižas mājā var ietilpt!

Tie, kuri pieteikušies, var pārliecināties, vai viņi atrodas pagaidu dalībnieku sarakstā. Ja vēlaties labot savus datus, vai atteikties no dalības, sūtiet epastu uz info@prataspeles.lv.

Kopsavilkums

 • Kad: 2006. gada 26.-27. augustā, 10:00.
 • Kur: Rāmavas muižā - Rāmavas 9, Rīgas raj., Ķekavas pagasts.
 • Dalībnieks: Pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs. Vecums – no 10 gadiem.
 • Dalības maksa: 7.00 Ls
 • Oficiālā valoda: Latviešu. Izņēmums - ja visi četri spēlētāji vienojas par citu.
 • Pieteikties: līdz 21. augustam 24:00.
 • Grand prix: Divi vislabākie dosies uz pasaules čempionātu pasaules lielākajā galda spēļu izstādē Esenē.

Saites

Par 2005. gadā notikušā pirmo čempionātu